Evrende her şeyin bir titreşimi var, tabii kisayıların da titreşimi yadsınamaz derecede önem arz ediyor… Rus matematikçi Grigori Grabovoi, doğru sayıları kullanarak hayatın her alanında dönüşüm yaşanabileceğini ve bedenin de şifalanabileceğini söylüyor.

Gün içinde saatleri sayıyor, para harcıyor, sürekli hesap yaparak yaşıyoruz. Günler günleri kovalarken, takvimleri tüketiyoruz. Günlük hesaplardan teknolojiye her şeyin temelinde rakamlar var ve aslında onların bildiğimizin ötesinde bir gizemi… Bu sırra erişenler, doğru frekansla bilinçlerini yöneterek, hayatı daha yaşanabilir, daha sevgi ve şifa dolu hale getirebiliyor.

Yunan filozof Pisagor, sayıların gizemi ile evreni ilişkilendirmişti. Öyle ki, sayıların insanların ruhsal, fiziksel, zihinsel olarak tüm hayatını etkilediğini düşünüyordu. Pisagor ve öğrencileri, her şeyin matematikle ilgili ve sayıların nihaî gerçek olduğuna, matematik aracılığıyla her şeyin tahmin edilebileceğine ve ölçülebileceğine inanıyorlardı. “Dünya sayıların gücü üzerinde kurulmuştur” diyen Pisagor için bütün sayıların başlangıcı 1’di. 1, birliği ve tekliği temsil ediyordu. 1, Kuran-ı Kerim’de Elif ile temsil edilir, başlangıçtır. Sayılar, astrolojide de kullanılan temel sistemdir. Arapların sayılarla harfleri eşleştirdiği bir ebcet hesabı bulunur. İbrani Kabala numeroloji sisteminde 1’den 22’ye kadar sayılar ve İbrani alfabesindeki 22 harf bulunur. Her sayının bir anlamı ve etkisi vardır.

İşte tüm bu gizemi yine bir matematikçi, şifa tekniği olarak ortaya koyuyor. Rus matematikçi Grigori Grabovoi, bazı sayıları tekrarlandığında, yarattığı ses dalgaları ve titreşimler aracılığıyla şifa veren bir teknik haline getiriyor. Bu teknik o kadar rağbet görüyor ki, yalnız Rusya’da değil, tüm dünyada uygulanmaya başlıyor. Grabovoi’nin yetki verdiği Dr. Svetlana Simirnov bu öğretiyi Türkiye ile tanıştıran isim. Çiğdem Pehlivan ise, İzmir’de Kelebek Dokunuşu Kişisel Gelişim Evi’nde konu ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Sayıların şifası sadece hastalıklarda mı kullanılıyor?
Hayır, hayatın her alanında kullanılıyor. Para akışını sağlayan sayılar var. Örneğin ben ofisimde bolluk bereket için para sayılarını bulunduruyorum. Cüzdanınızda para sayılarını yazabilirsiniz; 71427321893, mali durum düzenleme sayısıdır. Kişisel olarak cüzdanım, bu sayıları kullanmaya başladığımdan beri hep dolu. Gün içerisinde sayıları tekrar etmek de etkilidir. Hatta bir danışanımın acil paraya ihtiyacı vardı. 520 sayısını suya okuyup, sürekli içti. Ertesi gün, hiç beklemedikleri bir yerden para geldiğini söyledi.

Aşk?
Aşk 548… Bana hep, “istediğim kişiyi düşünüp 548 dersem, beni sever mi?” diyorlar. Ben de “Hayır” diyorum. Çünkü insanların özgür iradesine müdahale edemeyiz. Ama sürekli içinizden 548 derseniz, sizin titreşiminize uygun olan kişi hayatınıza girer. Mucizedir sayılar…7 mucize sayısıdır. Melek sayılarında da öyle. Meleklerden de gelen işaret sayıları var. Mesela 1, “düşüncelerine dikkat et” demek. 7, “mucizeler seni bekliyor” demek. Etrafınızda sürekli gördüğünüz sayılara dikkat edin. Onlar size gizli mesajlar iletiyor olabilir.

Bahsettiğiniz sayılarla değişim çok kolay ve acısız görünüyor. Peki hayatımızda değişimler hep acılı mı olmak zorunda?
Aslında böyle bir şey yok. Bu bizim ezberimiz. “Kozmik Dili” diye bir kitap yazıyorum. Orada bundan bahsediyorum. Eğer biz değişimi kolaylıkla kabul etmiyorsak, evren zorlayarak değiştiriyor. Biz her şeyin zorunu seçiyoruz. Henüz yüksek bilince gelemedik. Çok fazla yargılarımız var. Onlar, bizler, ötekiler… Bugün tüm dünyada farkındalık çalışmaları ve sorgulamalar arttı. Çünkü birlik bilincine ulaşmaya çalışıyoruz. O kadar çok acı çekiyoruz ki, “Dünya nedir? Nereye gidiyoruz?” diye sormaya başladık. Kişisel gelişim, enerji çalışmaları hızlandı. Uyanış tamamlandığında, kozmik bilinç oluşacak. Bu yüzden sizler yazıyorsunuz, bizler anlatacağız, hepimiz bilinçli bir şekilde yargıdan çıkınca mucizeler gerçekleşecek.

Ve kelebek dokunacak…
Evet, kelebek dokununca, herkes birbirine dokunmuş olacak. Bir kez bir insana küçük bir dokunuş yaptığınızda o bir başkasına, o da bir başkasına derken kelebek etkisi tüm dünyaya yayılır. O yüzden düşünceler, sayılar, sözler önemli. Acıtmadan, zorlamadan, sevgiyle değişim…

Kaynak: https://www.elele.com.tr/plus/yasam/sayilar-yasaminizi-donusturebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz