Sevgili yüksek benliğim.

Şimdi, fiziksel benliğimde var olan tüm katı enerjileri temizlemeni istiyorum ve bunu yapıyorum çünkü ben buna izinliyim. Bu mümkün ve güvenli.

Sevgili başmelek Mikail, yüce Allah’ın harika sevgisini daha çok hissetmem için, sağlıksız enerjilerin gidip geldiği tüm enerji bağlarını kes lütfen(derin bir nefes al…)

Sevgili fizik bedenimi (şimdi tüm bedenini, organlarını gözünün önüne getir…) daha önce hangi gerçekliklere inanarak frekansını düşürüyorsam, hepsini iptal ediyor ve eriterek yok ediyorum.

Sağlıklı olmakla ilgili var olan tüm hatalı verilerim, sizlere teşekkür ediyorum ve daha önce sizi arındırmadığım için kendimden özür diliyorum ve affediyorum.

Şimdi tüm bu hatalı verileri en yüksek hayrıma hücresel hafızamdan, DNA’mdan ayırarak kaynağa bırakıyorum. Yerlerine şifa enerjisinin dolmasına izin veriyorum.

Ben artık özgürüm ve şifalandım. Tüm enerji bedenlerim, hepinize minnet duyuyorum, teşekkür ederim.

Şimdi fiziksel varlığımı sevdikçe Sağlık, huzur ve mutluluğun katlanarak artacağının bilincine varıyorum. Böylelikle evrendeki yüksek frekanslı şifa enerjisini bolluk ve bereketle alıyorum.

Kendimi ve hayatı her şeye, tüm kusurlarıma rağmen kabul ediyor, seviyor ve onurlandırıyorum.

Kendimin en yüksek versiyonuna hazırım ve sevgiyle “Ol’mayı” seçiyorum.

Teşekkür ederim.
Ve öyle de.
Oldu… oldu…. oldu.
Teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz