Hakkımda

WEB SİTEMİ ZİYARET ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!

Aşağıda sizlerle nasıl çalışacağımıza dair bilgiler paylaşmak istedim. Eğer daha fazla sorunuz varsa lütfen benimle iletişime geçin.

İşe Soru Sormakla Başlamaya Ne Dersiniz?

Tanışalım mı?

31 Ocak 1987 tarihinde İstanbul Üsküdar Zeynep Kamil Hastanesi’nde karlı bir kış günü dünyaya gelmişim. Daha ilkokula başlamadan Commodore 64 getiriyor eve babam. Bakıyorum, inceliyorum, seviyorum, dokunuyorum, oynuyorum… İlk soru çıkıyor; “Anne, ben büyüyünce hep bununla oynamak istiyorum. Bunun ismi ne?” gelen yanıt “Bilgisayar Mühendisliği” oluyor. Ne doktor olmak istedim, ne öğretmen… Asker, komutan olmak istedim de bilgisayar daha ağır bastı. Ardından evin her yerini ateri oyunları, sega, nintendo, pc oyunları sarmaya devam etti. Liseye başlayana kadar birincilikler ardı ardını kovaladı. Liseye başlayınca bir şeyler değişmişti. Artık dünya ergenlikten dolayı mı farklı gözüküyordu, dersler mi bana yabancılaşmıştı yoksa ben mi onlara bilemiyordum tabii. Çok şükür Doğuş Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünü kazandım. Hiç uzatmadan zamanında mezun olup, kabulüm gelen İngiltere Nottingham Üniversitesi’ne gidecektim, kısmet olamadı. Hep hayalimde olan İzmir’e yerleşme isteğim ağır bastı ve zaten ALES, YDS gibi sınav puanlarım da çok iyi olduğundan hemen başvurdum Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Fakültesi’nde Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisans bölümüne… İkinci öğretim olduğumdan zaman kaybetmeden ilk iş hayatıma İzmir’de atılmış oldum. Böylece yıllar yılları olabildiğince hızlıca kovalamaya başladı ve tam da şuanda karşınızda duran “BEN”i yarattı.

  • Bilişim Sistemleri Mühendisi – Doğuş Üniversitesi, 2005 – 2010

  • Mühendislik Yönetimi – Dokuz Eylül Üniversitesi Yüksek Lisans, 2010 – 2012

  • Access Consciousness The Bars Facilitator – 2018 

Daha da detaylı özgeçmişimi öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Şimdiden dünyama hoş geldiniz.

Birlikte Neler Yapabiliriz?

Yeni web siteniz hızlı olsun, hem de çok güzel olsun mu istiyorsunuz?

Yüzlerce kişi bizlerden web tasarım hizmeti alarak firmasına değerine değer kattı,Ürünlerini ve firmalarını internet kullanıcılarına en doğru şekilde ulaştırdı. Yüzbinlerce ziyaretçi sitelerini ziyaret etti, defalarca başarı öyküsü yazıldı,müşterilerimizden yüzlerce teşekkür aldık. Eğer siz de hazırsanız mutlaka ne yapabileceğimize ve neler yaptığımıza göz atın.

Mobil ve tablet uyumlu yani responsive bir yapıya sahip web site tasarımına ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Kullanıcı dostu ara yüz tasarımı, web-güvenli yazı tipleri kullanılarak ve sektörünüze uygun grafik tasarımlar tasarlanarak, özgün içerik çalışması ile de ziyaretçilerin sitede kalma sürelerinin uzun tutulması amaçları güdülerek kaliteli web site tasarımları ortaya çıkarmaktayız. Hedeflerinize uygun size özel web tasarımları için lütfen bizimle iletişime geçin.

BİZE ULAŞIN

Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare veya  Linkedin kullanan müşteri adaylarınız veya müşterileriniz için değil, aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.

2005 yılından beri ülkemizde 4 kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

İLETİŞİM

Markaların web sitelerinin içerisinde yapmış oldukları düzenli içerik yayıncılığına kurumsal blog denir. Günümüzde kurumsal bloglar sosyal medya stratejisinin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Blog sayesinde web sitenizin ziyaretçi trafiğini arttırırsınız. Böylece organik aramalarda doğru hedef kitleye daha çok ulaşmış olursunuz.

Markaların blog sayfalarını oluşturmadaki amacı; müşterileriyle sürekli etkileşimde kalmak ve sadık bir kitle oluşturmaktır. Özgün yazılar yazarak ve doğru bilgi paylaşımında bulunarak hedef kitlesiyle sürekli iletişimde kalmayı hedefler. Siz de web siteniz, markanız ya da müşterileriniz için blog yönetimine ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz.

İLETİŞİM

2015 yılında Access Conscioussness ile tanışma şansına eriştim. Bir Mühendis olarak kuantum ve enerjinin bilimdeki kanıtları ve yaşadığımız dünyada enerjinin, kendi enerjimizin, çevremizdekilerin enerjilerinin nasıl işlediğini farkındalıkla gözlemleme yeteneğine erişmeye başlamıştım. Enerjiniz her şeyi değiştiren tek önemli nokta. Access Consciousness da kendi sloganında zaten “İnsanları ne bildiklerini bilmeleri için güçlendirmek.” cümlesi yer almaktadır. İyice Access Consciousness ı sindirdikten ve ilgili kitaplarını okuduktan sonra hayatımdaki değişimleri gördükçe artık eğitimini almam gerektiğinin zamanının çoktan geldiğine ve buna hazır olduğumu fark ettim. 2017 yılında da aralıklarla gerekliliği olan 3 Access Conscioussness The Bars etkinliklerine katıldım. 2018 yılı itibariyle de Access Consciousness The Bars Facilitator olarak etkinlikler düzenlemeye başlıyor olacağım. Bundan daha iyi nasıl olur?

Access Resmi Web Sitesi
Bana Ulaşın