Hayatımızdaki her şeyi değiştirmek ve hayallerimizin ötesinde olasılıklar yaratmak için kullanabileceğimiz 2000den fazla Access Consciousness Soruları / Araçları mevcut. Access Consciousness soruları, araçları ve uygulamaları hem dinamik hem de pratiktir. Bu sorular, araçlar ve uygulamalar sayesinde hayatımızda hızlı bir değişim sağlayıp çok daha fazla olasılığı hayatımıza çeker ve bize katkı sağlayacak birçok seçenek yaratabiliriz.

“Access Consciousness nedir?” diye merak ettiyseniz ve bilmiyorsanız tıklayın lütfenhttps://kuzeytanker.com/access-consciousness-the-bars/ 

Ya daima sonuçlandırma yapmak yerine soru soruyor olsaydık bu nasıl olurdu? Yargısız bir şekilde… Mesela ya hiçbir şey doğru ve hiçbir şey yanlış değilse, hangi seçimlerimiz olurdu?

Bir cevap vermemiz gerekmez. Sadece soru sormayı akıl edebilecek kadar akıllı olmamız yeterlidir. Eğer sorduğumuz sorulara yanıt verirsek olasılıklar havuzundan çıkıp sonuçlandırma yapmış oluruz ve diğer olasılık seçeneklerini görmemizi engelleriz. Soruları sorarken cevap almak için sormamalıyız. Soru bizlere çoklu seçenekler sunacak farkındalığı sağlamakla ilgilidir. Mesela “Her şey iyi sonuçlanacak!” dediğimizde sonuçlandırma yapmış oluruz ve bu bir farkındalık mıdır? Hayır, farkındalık değildir. Bu soruyu “Bu nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum.” şekliyle bütün olasılıkların farkında olmamızı güçlendirecek şekilde olmalıdır.

Ne kadar çok sorarsak o kadar olasılığı hayatımıza çekeriz ve olasılıkların farkında oluruz. Farkındalıklarımız bize seçenek vermez, seçimlerimiz bize daima farkındalık yaratır. Hayat olasılıklardan oluşan seçim oyunudur. Seçeriz, sevmezsek başka bir şey seçeriz. Farkındalığımız gelişir, daha iyisini seçeriz.

Ya nasıl “yararlanacağımızı” çözmeye çalışmak yerine sadece seçim yapabilseydi bu nasıl olurdu?

Burada kilit nokta seçmektir! Her ne ise seçmeliyiz. Sonra seçtiğimizin ne yarattığının farkında olmalıyız. Seçmeye de devam etmeliyiz!

Sormanız gereken harika soru şudur, “Burada hiç göz önüne dahi almadığım hangi seçeneklere sahibim?”

Access Consciousness The Bars Eğitimi ya da Bireysel Bars Seansı almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bundan daha iyi nasıl olur?

    CEVAP VER

    Lütfen yorumunuzu giriniz!
    Lütfen isminizi buraya giriniz